Информационные объявления

Донизу

Информационные объявления Empty Информационные объявления

Створювати по Admin на тему 22.06.16 18:27

Шановні сусіди, співвласники ОСББ «Палладіум»!

Згідно результатів голосування на загальних зборах, що відбулися 18 травня 2016 року, та письмового опитування, проведеного протягом 15 календарних днів після зборів, - робота попереднього правління та ревізійної комісії була визнана більшістю з Вас незадовільною. Був обраний новий склад правління у складі семи співвласників нашого ОСББ.

Збори та письмове опитування проводились виключно у відповідності до Закону України № 2866-III від 29.11.2001р. «Про ОСББ» зі змінами від 14.05.2015р. (стаття 10) та Закону України № 417-VIII від 14.05.2015р. «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (стаття 10).

На жаль, декілька мешканців нашого будинку із складу попереднього правління відмовилися визнавати результати голосування і фактично розпочали інформаційну війну, у яку намагаються втягнути усіх нас. За допомогою крику, скандалів, брехливих листівок і об’яв, агітаційних бесід, що намагаються проводити з Вами на вході до будинку, Вас усіляко намагаються переконати, що усі члени новообраного правління є «рейдерами», «мошеніками», «шаріковими», «злодіями», які обрали себе самі. Це є банальний прояв неповаги до кожного з нас, хто реалізував своє право голосу як співвласник ОСББ «Палладіум».

Для того, щоб Ви не стали заручниками цієї «брудної» гри і брехливих заяв, хочемо проінформувати Вас про реальний перебіг справ та важливі події декількох останніх тижнів:

1.Закінчивши письмове опитування та підрахувавши, що більшість з нас проголосувала за обрання нового правління, ініціативна група та новообране правління здійснили кілька спроб офіційно повідомити про рішення зборів співвласників  попереднього голову правління Григорова О.М. та вручити йому копії усіх необхідних документів. Перша з таких була під час проведення Григоровим О.М. чергового прийому ввечері 06 червня 2016 року. Але, з незрозумілих причин Григоров О.М. відмовився прийняти та зареєструвати документи у присутності 10-ти мешканців нашого будинку, "порадивши" надіслати їх офіційно поштою на юридичну адресу ОСББ. Також він відмовився взяти участь у першому засіданні нового правління та передати усі справи та документи.

2. Також  на адресу ОСББ та усі відомі адреси Григорова О.М., в т.ч. за адресою реєстрації, було надіслано телеграми з повідомленням про рішення зборів співвласників та вимогою 13.06.2016 зʼявитися до офісу ОСББ й передати печатку, штампи, документи ОСББ. Однак,  пан Григоров О.М. або за вказаними адресами не був знайдений, або відмовлявся розписатися у отриманні повідомлення.

3.В понеділок - 13 червня 2016 року, Григоров О.М. взагалі не з’явився у прийомні години ані в призначеному для прийомів приміщенні, ані в холі будинку по пр.Академіка Палладіна, буд.25, де з незрозумілих причин він проводить прийом останній місяць замість належного для цього місця.

4. Діючи виключно у правовому полі, 13.06.2016 для забезпечення правопорядку  та з огляду на неможливість отримати доступ до усіє поточної документації, печатки, статутних документів нашого ОСББ, які, можливо, зачинені (залишені) паном Григоровим О.М. у приміщенні, що використовувалося ним як офіс ОСББ, новообраним керівництвом ОСББ викликався черговий наряд поліції, в присутності якого було зафіксовано відсутність попереднього керівництва на робочому місці та невиконання вимоги про передачу печатки та документації ОСББ.

5.Попередній бухгалтер Валентина Єгорівна в неофіційній розмові повідомила представників нового правління, що з 1 червня 2016 року вона звільнилась за власним бажанням. При цьому відмовилася назвати ФІО людини, якій вона передала справи.

6.З огляду на протидію Григорова О.М.  виконанню (реалізації) рішення співвласників, новообране керівництво ОСББ змушене було проінформувати про ситуацію, що склалася, дільничного інспектора та начальника Святошинського УП ГУНП України у м.Києві, в т.ч. звернутися із заявою про привласнення Григоровим О.М. документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом зловживання службовим становищем, що має ознаки злочину, передбаченого  ст.357 Кримінального кодексу України.  

7. На сьогоднішній день новообраним керівництвом ОСББ здійснюється перереєстрація усіх необхідних документів, що дозволять нашому об’єднанню функціонувати, виконувати свої зобов’язання перед нашими постачальниками та іншими обслуговуючими компаніями, виплачувати заробітну платню штатним працівникам.

Одночасно, інформуємо, що згідно із положеннями діючого Статуту ОСББ для здійснення поточної діяльності та виконання рішень зборів співвласників та правління, останнім головою правління ОСББ  обрано Рудомьоткіна Олександра Васильовича, що вже відображено у відомостях ЄДРПОУ стосовно ОСББ.

На поточному тижні ми залучаємо відповідні державні органи із метою законним шляхом отримати доступ до усієї службової документації і якнайшвидше приступити до виконання своїх обов’язків.

Зазначаємо, що новообране правління ОСББ планує в подальшому постійне інформування співвласників та мешканців про події, дії та заходи, що будуть відбуватися шляхом розміщення відповідних оголошень в холах перших поверхів будинків.

Одночасно, з огляду на те, що такі оголошення новообраного правління часто зриваються та знищуються, то для того, щоб оперативно інформувати Вас про усі важливі події та надати можливість висловлювати свої зауваження, питання, міркування та пропозиції щодо стану речей  та подальшої діяльності ОСББ,  для врахування таких у нашій подальшій роботі,  новообраним правлінням для співвласників нашого ОСББ організовано спеціальний закритий форум.http://palladium.ukrainianforum.net/

Просимо кожного з Вас, за можливості, якнайшвидше зареєструватися на цьому форумі. Для цього необхідно

1. Перейти за адресою форуму http://palladium.ukrainianforum.net/
2. Натиснути «Зареєструватися»
3. Погодитись із правилами форуму.
4. Заповнити поле «Логін» (надалі на форумі всі ваші повідомлення будуть публікуватися під цим логіном)
5. Заповнити поле E-Mail.
6. Заповнити поле пароль (пароль, який Ви будете використовувати для входу).

Вже зараз на форумі викладені усі нові реєстраційні документи, в яких Ви можете пересвідчитися в тому, що Григоров О.М. більше не є діючим головою (відкликаний за рішенням співвласників).
В подальшому на цьому форумі будуть викладатися усі рішення, звіти про доходи та витрати, інша важлива інформацію.
Закликаємо Вас вірити тільки підтвердженій інформації та не піддаватися на провокації окремих осіб, які не зацікавлені у нормальній організації нашого спільного існування у будинках.

З повагою,
Члени Правління ОСББ «Палладіум»:

Рудомьоткін Олександр Васильович – Голова Правління
Глушко Остап Васильович – Заступник Голови Правління
Голавський Валерій Миколайович
Гончарова Світлана Василівна
Журавська Олена Геннадіївна
Межеріцький Віталій Валерійович
Роскін Олег Семенович
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 46

Переглянути профіль користувача http://palladium.ukrainianforum.net

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по Elena Len на тему 04.07.16 23:07

После общего собрания ОСББ на Фейсбуке появилась страничка нашего ОСББ. Статус ее был закрытый, т.о. добавлять в нее могли только члены группы. Сначала меня в эту группу добавили, на тот момент в нее входило более 10 человек,  а теперь не могу ее найти. Меня из нее вычеркнули или она просто перестала существовать? Члены правления или кто знает - подскажите.

Elena Len

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 23.06.2016

Переглянути профіль користувача

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по Admin на тему 06.07.16 2:23

Елена , наше ОСББ " ПАЛЛАДИУМ" к закрытой группе на фейсбуке ( организованной одним из наших с вами жильцов ) не какого отношения не имеет . Поэтому извините я не смогу Вам не чем помочь .
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 46

Переглянути профіль користувача http://palladium.ukrainianforum.net

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по svetazair на тему 26.07.16 15:47

Размещаем "Информационное письмо от 22.07.2016г. и список должников

Информационные объявления Nyg3yu
Информационные объявления 24wdqh1
Информационные объявления 352kg2b

svetazair

Кількість повідомлень : 15
Дата реєстрації : 19.06.2016

Переглянути профіль користувача

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по tuzemets25 на тему 26.07.16 16:30

Вітаю всіх ! Всім мира і добра !
Маю звернення до членів правління:

Шановні члени правління ОССБ "Палалладіум" !
Чи пробували Ви читати свої повідомлення ?
Справа в тому, що прочитати їх повний текст неможливо, оскільки правий край повідомлення "обрізано", а текст, відповідно, відсутній.

Будь-ласка, зробіть так, щоб ці Ваші повідомлення можна було нормально читати. До речі, як і інші документи, наприклад, тексти протоколів засідань правління, які я (можливо і інші учасники форуму) не зміг прочитати через згаданий вище недолік (текст обрізано).

Ще одне питання. На форумі запитували про номери квартир, які взяти участь в зборах і опитуванні. Чому їх не можна вивісити на форумі у відповідному розділі ? Чому не закрити питання простою дією ? Чи це таємниця ? Але згідно відповідних законів про ОССБ кожен член ОССБ має право знайомитися з усіма документами, що стосуються діяльності ОССБ, і навіть зробити їх копії. Тому не бачу проблеми в тому, щоб ці документи (список квартир) оприлюднити на форумі. Дякую.

tuzemets25

Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 26.07.2016

Переглянути профіль користувача

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по Admin на тему 26.07.16 17:37

tuzemets25 пише:Вітаю всіх ! Всім мира і добра !
Маю звернення до членів правління:

Шановні члени правління ОССБ "Палалладіум" !
Чи пробували Ви читати свої повідомлення ?
Справа в тому, що прочитати їх повний текст неможливо, оскільки правий край повідомлення "обрізано", а текст, відповідно, відсутній.

Будь-ласка, зробіть так, щоб ці Ваші повідомлення можна було нормально читати. До речі, як і інші документи, наприклад,  тексти протоколів засідань правління, які я (можливо і інші учасники форуму) не зміг прочитати через згаданий вище недолік (текст обрізано).

Ще одне питання. На форумі запитували про номери квартир, які взяти участь в зборах і опитуванні. Чому їх не можна вивісити на форумі у відповідному розділі ? Чому не закрити питання простою дією ? Чи це таємниця ? Але згідно відповідних законів про ОССБ кожен член ОССБ має право знайомитися з усіма документами, що стосуються діяльності ОССБ, і навіть зробити їх копії. Тому не бачу проблеми в тому, щоб ці документи (список квартир) оприлюднити на форумі. Дякую.
Рады приветствовать Вас на форуме, и спасибо за четко поставленные вопросы!)
Отвечу на каждый:
1. Для того чтобы просмотреть документ в полном формате кликните правой кнопкой мыши на документе, и нажмите “Открыть изображение”. Должно открыться новое окно браузера и в нем документ в полноразмерном формате. Просьба по результатам отписаться, получилось или нет.
2. По поводу листов опроса, вы можете ознакомиться с ними лично. Размещать их на публичном форуме не позволяет ЗАКОН ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, так как в листах опроса указаны персональные данные проживающих в этих квартирах, а разрешения на публикацию этих данных надо собирать с каждого лично.
Хорошего вам дня, и ждем Вас на субботнике.

С уважением,
Администрация ОСББ “ПАЛЛАДИУМ”
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 46

Переглянути профіль користувача http://palladium.ukrainianforum.net

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по Admin на тему 19.10.16 10:33

Добрый день !
20 октября 2016 г. в 19 час. состоится заседание правление , на котором будут зарегистрированы кандидаты в члены правления . А так же приглашён уполномоченный представитель ПАТ "Киевэнерго " по вопросу подключения домов 25,25А к теплу и обсуждению " дорожной карты" по погашению долга за потреблённую ранее тепловую энергию.
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 46

Переглянути профіль користувача http://palladium.ukrainianforum.net

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по Admin на тему 19.10.16 10:34

Добрый день !
20 октября 2016 г. в 19 час. состоится заседание правление , на котором будут зарегистрированы кандидаты в члены правления . А так же приглашён уполномоченный  представитель ПАТ "Киевэнерго " по вопросу подключения домов 25,25А к теплу и обсуждению " дорожной карты" по погашению долга за потреблённую ранее тепловую энергию.
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 46

Переглянути профіль користувача http://palladium.ukrainianforum.net

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по SvetlanaV на тему 22.10.16 23:00

Добрый день! Сообщите, пожалуйста, что объявили на собрании (20.10.2016) о подключении наших домов к отоплению, озвучивались даты подключения? Заранее спасибо!

SvetlanaV

Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 19.10.2016

Переглянути профіль користувача

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по Admin на тему 23.10.16 10:28

Добрый день !
Представитель ПАТ " Киевэнерго " объяснила причину , по которой мы до сих пор не получаем тепловую энергию - это очень большой долг ОСББ "Палладиум" перед ними . ПАТ "Киевэнерго " настаивал на стандартном ( для нас кабальном) договоре реструктуризации наших долгов и подтверждении источников его погашения ( хотя бы принятия нового бюджета ОСББ "Палладиум" ) .
Мы в результате длительных переговоров пришли к общему пониманию решения данной проблемы . В понедельник 24-го сентября юристы ПАТ "Киевэнерго" рассмотрят наш вариант договора о реструктуризации и после его подписания нам подадут тепловую энергию . Мы надеемся что это произойдёт в ближайшие 3-4-е дня ,так как устная договорённость на согласие подписать наш вариант договора от ПАТ "Киевэнерго" уже получена .
С ув.Админ правления ОСББ "Палладиум" .
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 46

Переглянути профіль користувача http://palladium.ukrainianforum.net

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по Elena Len на тему 23.10.16 13:57

Ваш вариант это реструктуризация на какой период? Полгода, год, 3 года? Озвучивались разные цифры.

Elena Len

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 23.06.2016

Переглянути профіль користувача

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по Vinitu на тему 25.10.16 10:54

Чи можна на загальних зборах повідомити мешканців про умови нашого договору про реструктуризацію?
Vinitu
Vinitu

Кількість повідомлень : 7
Дата реєстрації : 27.09.2016

Переглянути профіль користувача

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по Admin на тему 03.11.16 0:44

Добрый вечер !
Договор реструктуризации долга с ПАО " Киевэнерго " был до подписания представлен на собрании 27-го октября ,все желающие получили копии . На сегодня он уже подписан и копия вывешена на доске объявления (в ближайшее время постараюсь его разместить в ветке "документы" на форуме). Мы подписали договор о реструктуризации долга на 36-ть месяцев с чётким графиком погашения.
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 46

Переглянути профіль користувача http://palladium.ukrainianforum.net

На початок Донизу

Информационные объявления Empty Re: Информационные объявления

Створювати по Спонсируемый контент


Спонсируемый контент


На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі